Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno Arena | 2 etapas

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Panasu kad is didelio debesies mazas lietus. Ar cia taip ir buvo uzmanyta?
    gera gyventi gerai

    Comment


      Buvo kiek žinau, fanų nuo dviejų autobusų,kur į Rygą važiavo, ir dar keli žmonės iš šono, pvz aš
      O šiaip daugelis iš mano pažįstamų nėjo, nes visokios pamokos, darbai, ir pan. Juk nesėdi rytais žmonės namie nieko neveikdami
      Ar jūs būtumėte ėję atitinkamu atveju?

      Comment


        Parašė somis Rodyti pranešimą
        Buvo kiek žinau, fanų nuo dviejų autobusų,kur į Rygą važiavo, ir dar keli žmonės iš šono, pvz aš
        O šiaip daugelis iš mano pažįstamų nėjo, nes visokios pamokos, darbai, ir pan. Juk nesėdi rytais žmonės namie nieko neveikdami
        Ar jūs būtumėte ėję atitinkamu atveju?
        Viskas priklausytų nuo aplinkybių, bet greičiausiai tai eičiau.
        Parašas :)

        Comment


          Nu tai va, Esmė tokia, kad visi nusiplovę nuo darbų, išėję iš pamokų labai daug padarė Kad ir kiek jų būtų. Aš irgi buvau ten tik todėl, kad direktorius išleido. O jei dirbčiau kokiam banke, tai man tik pasvajoti apie tokias gastroles Kaip ir Tu sakai:
          viskas priklauso nuo aplinkybių.

          Comment


            Sveikinu sios dienos mitingo dalyvius.. Padaret dideli darba
            Lauksim atsakingu zingsniu is valdzios..
            Prof. Vytautas Landsbergis: "Kaunas yra lietuviškiausias miestas, tačiau įvairiais būdais jį bandoma sužlugdyti. Viskas koncentruojama sostinėje. Lietuva tampa vieno miesto valstybe"

            Comment


              Pensininkų piketuose žyyyyyyyyyyyyymiai daugiau žmonių susirenka Lietuva, Lietuva, gėda, gėda, gėda!
              It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

              Comment


                Parašė Tomas Rodyti pranešimą
                Pensininkų piketuose žyyyyyyyyyyyyymiai daugiau žmonių susirenka Lietuva, Lietuva, gėda, gėda, gėda!
                Tai aišku daugiau Jie juk neturi ką veikti. Tuo šis piketas ir svarbesnis.

                Comment


                  Tai gal kokių nuotraukų bus iš piketo?
                  When a man lies, he murders some part of the world

                  Comment


                    Parašė liutass Rodyti pranešimą
                    Tai gal kokių nuotraukų bus iš piketo?
                    Kažkas lyg traukė su kažkokiu fotiku Bet juk žinai, ten dauguma buvo Žfanai, kurie dabar jau Rygoj tai kai grįš, tada, įtariu, mažu kas įmes. Bent jau fanai.lt turėtų būti.
                    O man neįdeda, kaip jau sakiau = net nefotkinau.

                    Comment


                      Parašė liutass Rodyti pranešimą
                      Tai gal kokių nuotraukų bus iš piketo?
                      Šiek tiek jų rasi čia:

                      ""Žalgirio" fanai ragina Kauno valdžią greičiau statyti areną "
                      http://www.delfi.lt/news/sport/eurob...hp?id=12935341
                      Įžvalgos.lt - FB - G+

                      Comment


                        Parašė Rodyti pranešimą
                        Šiek tiek jų rasi čia:

                        ""Žalgirio" fanai ragina Kauno valdžią greičiau statyti areną "
                        http://www.delfi.lt/news/sport/eurob...hp?id=12935341
                        Manau nebus saloje arenos: kainos visiškai nerealios. Tegul verslininkai stato ir finansuoja.

                        Comment


                          Parašė kontra Rodyti pranešimą
                          Manau nebus saloje arenos: kainos visiškai nerealios. Tegul verslininkai stato ir finansuoja.
                          Hm, ką aš galiu tau pasakyt...
                          Kainos dar ir kaip realios. Turime ir su kuo palyginti ir kuo pagrįsti, kad jos mums "perkandamos" (tai jau buvo padaryta forume). Arena bus ir tikrai bus saloje (nes į ją jau tiesiamas tiltas automobilių eismui).
                          Paskutinis taisė ; 2007.04.20, 23:55.
                          Įžvalgos.lt - FB - G+

                          Comment


                            Parašė kontra Rodyti pranešimą
                            Manau nebus saloje arenos: kainos visiškai nerealios. Tegul verslininkai stato ir finansuoja.
                            Gal kokią atsiperkamumo studiją darei, kad kalbi taip užtikrinai?
                            Mano galerija Flickr'yje

                            Comment


                              Kainos realios ir net zemesnes negu kitur Europoje.

                              Comment


                                Nenorejau kurti atskiros temos, taigi dedu cia
















                                I love INNUENDO!

                                Comment


                                  Kiek plakatų perskaičiau, visur gražūs teisingi šūkiai. Nemačiau išsišokimų, apie "girtaujantį jaunimą" ir panašių kalbų taip pat negirdėjau. Tad akcija labai graži ir vykusi.

                                  Atkreipkit dėmesį į garsiakalbį
                                  http://foto.terpe.lt/inkelti/20070422/Picture%20025.jpg
                                  Paskutinis taisė ; 2007.04.22, 14:38.
                                  Įžvalgos.lt - FB - G+

                                  Comment


                                    Ar verta kurti naują temą Infrastruktūros skiltyje, ar pakaks papildymo šioje temoje?






                                    (mano nuomone, panašus rakursas tuoj taps tokiu pat nupopsintu vaizdeliu, kaip ir nuotraukos, nutrauktos nuo Aleksoto panoramos).

                                    Comment


                                      Parašė sanomiz Rodyti pranešimą
                                      Ar verta kurti naują temą Infrastruktūros skiltyje, ar pakaks papildymo šioje temoje?
                                      Manau, kad gali sukurti temą "Kauno Nemuno salos infrastruktūros projektai", skirtą ne vien šiam tiltui, bet viskam. Darbų apimtis bus tikrai didelė.
                                      Paskutinis taisė ; 2007.04.22, 15:57.
                                      Įžvalgos.lt - FB - G+

                                      Comment


                                        Kam žmogus tą tiltą sugalvojo? Tereikia žemėm užverst upę ir jau turim tiltą... Jau ir taip vasarą ten krantine nebuvo galima praeit nuo kvapų, kas dabar bus? Siaubas...

                                        Comment


                                          nebus taip kad tieisog uzhtvenkineja kanala valymui? uzhtvenks, ishsiurbs, ishvalys/pagilins ekskavatoriais ir nereiks zemsiurbiu. kitam salos gale nevyksta nieko panashaus?
                                          *censored*

                                          Comment

                                          Working...
                                          X